RoYaL SA:MP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Schimbare nume in joc

In jos

Cerere Schimbare nume in joc Empty Cerere Schimbare nume in joc

Mesaj  SnaKe Sam Dec 19, 2009 11:16 am

In primul rand acest topic si acest privilegiu este pentru jucatorii vechi si cu lvl mare pe sv care doresc sa isi schimbe numele.
Pentru a va schimba numele in joc trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii:
-sa aveti minim lvl 10
-sa nu aveti antecedente in sensul ca adminii sa va stie de dm`ist sau o persoana care foloseste foarte des cuvinte vulgare
-sa nu aveti casa bizz in momentul in care faceti cererea si pana vi se va schimba numele deoarece in momentul cand numele se schimba ramane bizul/casa pe numele vechi.Puteti sa dati cuiva sa il tina ca sa nu fie probleme. Administratorii nu va vor reda bizurile si casele asa ca mare atentie.
-sa fiti recomandat de un admin
-nu cereti nume cu caractere $ $ !@ $@J$@- vor fi respinse cererile
-sa postati dupa modelul urmator:

ATENTIE: Cine nu indeplineste cele de mai sus va primi post ability disabled 5 zile.
Adminii au voie sa intervina in cererile jucatorilor si sa spuna "contra e dm`ist" sau mai stiu eu ce.


------------------------------
Nume vechi in joc:
Numele pe care il doriti:
De ce doriti schimbare de nume: nu puneti motive la misto
Ce admin va recomandat:
Detineti casa biz in momentul de fata:
Poza cu /stats:
Poza cu /charity:

NEW UPDATE:
Daca doriti cerere pentru schimbare de nume va trebuii sa platiti o anumita suma de exemplu daca aveti lvl 2 o sa fie inmultit cu 50.000 deci veti plati 100.000 si tot asa va duceti la banca si dat /charity faceti poza si postati aici poza cu / stats si cu charity

SnaKe
Admin

Mesaje : 9
Data de înscriere : 19/12/2009

https://royal-samp.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum